Almelose Montessorischool
Home>Nieuws>Bea stelt zich voor

Bea stelt zich voor

donderdag 12 januari 2017

Bea PlasmeyerMijn naam is Bea Plasmeyer, directeur van de Montessorischool. Na de Montessori Pedagogische Academie in Amsterdam heb ik gewerkt op de Bijlmermontessorischool, de Montessorischool in Nieuwegein, een Montessorischool in Denver Colorado (VS) en ben daarna in Almelo terecht gekomen. Eerst voor de groep, toen Intern Begeleider en daarna directeur. Dat ben ik al bijna 20 jaar en voel me nog niet echt ‘over de datum’. Ik ben getrouwd, moeder van 2; een zoon (30) en een dochter (25). Ik hou van de natuur, van geschiedenis/geologie, muziek, van badmintonnen en o.a. van lezen en wandelen. Ik ben graag bij de zee.  Mijn hart ligt hier, op deze school en voorál bij het gedachtengoed van Maria Montessori. Niet één kind is hetzelfde, alle individuen ontwikkelen zich volgens een eigen patroon. We hebben in Almelo met elkaar een prachtige Montessorischool neergezet. Kwaliteit, inzet en professionaliteit gaan hand in hand. Vandaar dat ik trots ben op onze school en mijn leerlingen, de volwassenen van de toekomst, die hier worden voorbereid op wat er komen gaat.